השירותים שלנו

מספקים לכם פתרונות אבטחה טכנולוגיים מתקדמים לשליטה ביטחון ובטיחות

השלב הבא והמתקדם של פתרונות האבטחה

הפתרונות ושירותי האבטחה שלנו

סי תקשורת – לשליטה ביטחון ושקט נפשי ליעוץ ורכישת השירותים שלנו 

צרו קשר

סי תקשורת - ליעוץ ורכישת השירותים שלנו צרו אתנו קשר

להצעת מחיר

המצלמות שלנו

מצלמות האבטחה המתקדמות ביותר

מצלמות אבטחה חכמות (מצלמות אנליטיקה)

מצלמות מתוחכמות ומתקדמות אלו יכולות לנתח בכל רגע את מה שהן "רואות". הן יכולות לזהות ולקלוט תרחישים על ידי מערכת טכנולוגית משוכללת. כמו למשל זיהוי פנים, זיהוי תנועה באזור סגור ועוד. למערכת האנליטית יכולת לזהות בדיוק רב. המצלמות החכמות יודעות כיצד לחסוך ולנצל את האנרגיה שלהן וכך להאריך את זמני ההקלטה בצורה אפקטיבית יותר. על ידי המערכת אפשר לאתר בקלות תרחישים בנקודות זמן מסוימות ואין צורך לצפות שעות בהקלטה עד שמוצאים את התרחיש הרלוונטי. בין היתרונות: זיהוי תנועה בשטח ממודר, יכולת לספור קהל, זיהוי פנים וקבלת התרעה מפני אנשים עוינים, ניתוח כניסות ויציאות ממתחמים, זיהוי חפצים שנשכחו ועוד.

image_1593521937_3380.jpg

מצלמות LPR/ANAPR לזיהוי רכב

 

LPR - License-plate recognition)

מצלמות אלו נועדו לזהות לוחיות רישוי ורכבים. הן יכולות לקרוא לוחיות רישוי. הן יכולות לדווח על כל רכב שנכנס ויוצא ממתחם בכל תנאי מזג אוויר ובכל תנאי אור משתנים, להזין את המידע במאגר נתונים וגם לאחסן תצלומי וידאו של הרכבים על ידי תוכנות משוכללות. השימוש העיקרי של מצלמות אלו הן: בחניונים, בכניסה למושבים וישובים, בכניסה למתחמים ואזורים ובשערים חשמליים לניטור התנועה.

מצלמות תרמיות

מצלמות תרמיות הן מצלמות שמצלמות חום ולא אור. לכן היתרונות שלהם הם בשימוש בחשכה, או אם יש עשן או אם מישהו מנסה להסתתר או להסתיר חפצים. המצלמות מרתיעות בזמן אמת במצבים של חושך מוחלט. בשל רגישותן לחום ולא לאור מצלמות תרמיות אינן מסתנוורות. בנוסף הן יכולות לזהות חום. למשל בתקופת הקורונה הן יכולות לזהות חולים. סטיית המצלמות מזערית ביותר (0.3) ולכן המצלמות נחשבות למאוד אמינות.

מצלמות ממונעות

מצלמות ממונעות מיועדות לאבטחה, השגחה ובקרה. הן עמידות לכל תנאי מזג אוויר ויש להן כרטיס סלולרי שמאפשר יצירת חיבור אל המצלמה מכל מקום.

מצלמות ניידות ממונעות

מצלמות ניידות ממונעות מיועדות לאבטחה, השגחה ובקרה. הן עצמאיות ואלחוטיות, עובדות על סוללה חזקה שמחזיקה לזמן רב, עמידות לכל תנאי מזג אוויר ויש להן כרטיס סלולרי שמאפשר יצירת חיבור אל המצלמה מכל מקום.

מצלמות נגד קורוזיה

מצלמות נגד קורוזיה (מוכרות גם בשם אנטי קורוזיה) מיועדות למקומות לחים כגון: מקומות עם אוויר לח (כמו מקומות קרובים לים) או בתוך הים. המצלמות בנויות עם מעטה נירוסטה שמגן מפני קורוזיה וחלודה. הן מעולות לשימושים ימיים ובעלות עמידות לטווח ארוך.

סי תקשורת – לאבטחה שליטה ובקרה.

להצעת מחיר