עלינו

עלינו

כשמדובר בביטחון לשלומכם ולשלומם של אלו שבאחריותכם – מדובר באחריות כבדת משקל.

התפקיד שלנו הוא להקל עליכם ולעזור לכם להסיר את הדאגות האלו על ידי הענקת פתרונות אבטחה טכנולוגיים מתקדמים. הפתרונות המתקדמים שלנו יגרמו לכם להתפעל מנפלאות הטכנולוגיה ויביאו לכם אמצעי שליטה פיקוח ובקרה ברמות הגבוהות ביותר. בשביל שיהיה לכם ביטחון, בטיחות ושקט נפשי.

תחום האבטחה הוא תחום שממציא את עצמו כל הזמן מחדש. ככל שהאבטחה שלכם מתקדמת יותר כך אתם מוגנים יותר מפעילות עוינת.

המטרה שלנו היא לצמצם את נקודות המפגע הישנות והמתחדשות ולתת ללקוחותינו יכולת פיקוח ובקרה ברמה הגבוהה ביותר - כך שלקוחותינו ירגישו שליטה ביטחון ושקט נפשי.

בשביל זה אנחנו כאן – כדי לאתגר את נקודות המפגע הקיימות בשוק ולהיות הכי מתקדמים שיש.

איך אנחנו עושים את זה?

באמצעות פתרונות אבטחה טכנולוגיים מתקדמים אנחנו ממפים את השטח ומאפיינים את הצורך שלכם בצורה יסודית על מנת להתאים עבורכם את הפתרון האפקטיבי ביותר.

התקנה ומכירת מערכות אבטחה ומתח נמוך מצריך ידע והבנה של צרכי הלקוח. בסי תקשורת אנו לומדים את עולם האבטחה והרשת מדי יום על מנת לספק את הפתרונות והמוצרים הכי עדכניים בשוק.

מה תוכלו למצוא אצלנו?

אנו מספקים מגוון רחב של מצלמות אבטחה ומערכות ניתוח מידע מבוססות AI בסטנדרט גבוה ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר. אנו נציע לכם מגוון של פתרונות אבטחה ותקשורת מתקדמים באיכות הטובה ביותר וציוד מהחברות המובילות בשוק.

אנו נותנים לכם אמצעי שליטה ובקרה מהמתקדמים ביותר – כדי שתשמרו ברמה הגבוהה ביותר על הביטחון שלכם ושל אלה שאתם אחראים לשלומם וביטחונם.

סי תקשורת כאן בשביל השליטה הביטחון והשקט הנפשי שלכם

עוד קצת עלינו:

לסי תקשורת יש למעלה מ12 שנות ניסיון בתחום האבטחה המתקדמת. תמיד צעד אחד לפני כולם במציאת פתרונות אבטחה טכנולוגיים מתקדמים. המוצרים שלנו מתקדמים ומאוד איכותיים. ההתמחות שלנו בתחום האבטחה הוא בתחום המצלמות המתקדמות השליטה והבקרה.

אנו ספקי פתרונות אבטחה שמאתגרים את המפגעים בצורה חדשנית כל הזמן, לומדים ומתחדשים ועושים הכל כדי למנוע מפגעים והתרחשויות בלתי רצויות בעתיד.

אנו נותנים את שירותינו לישובים, עיירות, מוסדות, גופים גדולים וחברות. במהלך השנים תמכנו ויעצנו לחברות שונות בארץ ובעולם. אנו מבינים את הערך החשוב של מה שאנחנו עושים ולכן אנו פועלים בצורה הטובה והמקצועית ביותר. השירות שלנו אמין, מסור, מקצועי, איכותי ועם אחריות. אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל הדרך ומעניקים יעוץ מקצועי ושירותי תחזוקה. בין לקוחותינו המרוצים: מושבים, ישובים, מועצות וחברות עסקיות ששמו לעצמם מטרה לצמצם את נקודות המפגע הבטיחותיות.

שעות הפעילות שלנו מהשעה 9:00 בבוקר ועד השעה 18:00 בערב בימים ראשון עד חמישי. ימי שישי מ9:00 עד 14:00.

נשמח תמיד לעמוד לשירותכם בכל שאלה!

להצעת מחיר